28 czerwca 2023

Olimpiada sportowa

Po raz kolejny w naszym przedszkolu odbyła się Olimpiada Sportowa Przedszkolaków zorganizowana dla dzieci z naszej placówki.

W Olimpiadzie uczestniczyły przedszkolaki z dwóch najstarszych grup, natomiast dzieci z pozostałych grup dzielnie im kibicowały i dopingowały swoich faworytów. Zawodnicy startowali w sześciu konkurencjach zawierających ćwiczenia na, celność,  szybkość, zwinność. Zawody budziły wśród dzieci wielkie emocje pomimo tego że w nie chodziło w nich o wyniki, ale ważniejsze było samo uczestnictwo.
Na koniec Olimpiady wszyscy otrzymali pamiątkowe medale oraz imienne dyplomy za udział w Olimpiadzie.
Serdeczne podziękowania dla uczestników za fantastyczną atmosferę w duchu sportowej rywalizacji. Wielkie brawa dla wszystkich, dzięki którym te zawody znakomicie się udały.

olimpiada sportowa przedszkolakow 01 olimpiada sportowa przedszkolakow 02 olimpiada sportowa przedszkolakow 03
olimpiada sportowa przedszkolakow 04 olimpiada sportowa przedszkolakow 05 olimpiada sportowa przedszkolakow 06