23 czerwca 2023

Pożegnanie Zerówki 2023

„Pożegnamy przedszkole – pokłonimy się szkole…”

Dopiero rozpoczynaliśmy rok, a już przyszło nam pożegnać naszą Zerówkę. To były  niezapomniane i niezwykłe chwile , zarówno dla dzieci, rodziców oraz nauczycielek. Po całym roku wytężonej pracy, nadszedł czas zasłużonego odpoczynku. Mamy wreszcie upragnione wakacje! Nikt chyba nie zasłużył na nie tak bardzo, jak nasi absolwenci. W dniu 23 czerwca, dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej żegnały przedszkole, by po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji. Zakończył się 4 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań oraz wspólnej pracy. To w przedszkolu z nieśmiałych maluszków nasi absolwenci stali się samodzielnymi, odważnymi pełnymi pomysłów i ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych oraz coraz trudniejszych wyzwań uczniami.

Oczywiście w czasie występu nie zabrakło wesołych piosenek, wyśpiewywanych na całe gardło przez naszych artystów mówiących o tym, jak szybko i beztrosko miną ten przedszkolny czas. Nie zabrakło również tych pożegnalnych, wzruszających, w których pojawił się motyw przyjaźni, tak ważnej w życiu młodego człowieka. Cały występ zakończyły popisy taneczne.

Razem z Zerówką na scenie stanęli młodsi koledzy z grupy III, którzy reprezentowali społeczność przedszkolną. Oni również wykonali dla „Zerówiaków” krótki recital oraz wręczyli drobne upominki na pożegnanie. Zwieńczeniem uroczystości pożegnalnej było rozdanie pamiątkowych dyplomów, książek i upominków.

Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy samych sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!

pozegnanie zerowki 01 pozegnanie zerowki 02 pozegnanie zerowki 03
pozegnanie zerowki 04 pozegnanie zerowki 05 pozegnanie zerowki 06