29 czerwca 2022

Festiwal Piosenki Wakacyjnej

„… Kto chce się z latem spotkać,

niech idzie z nami tam.

Rumianek i stokrotka

pokażą drogę nam…”.

               

Wreszcie nadchodzą upragnione wakacje. Ciepłe słońce, błękitne niebo i mnóstwo przygód czeka na dzieci każdego lata. W naszym przedszkolu kolejny raz witamy lato śpiewająco i żegnamy się na chwilę, by z nową energią powitać kolejny rok przedszkolny. Dlatego 29 czerwca urządziliśmy Festiwal Piosenki Wakacyjnej. Wszystkie grupy przedszkolne przygotowały wakacyjny repertuar oraz letnie rekwizyty. Bawili się wyśmienicie prezentując wokalne talenty. To był mile spędzony czas.

 

01. Festiwal piosenki wakacyjnej.
01. Festiwal piosenki wakacyjnej.
02. Festiwal piosenki wakacyjnej.
02. Festiwal piosenki wakacyjnej.
03. Festiwal piosenki wakacyjnej.
03. Festiwal piosenki wakacyjnej.
04. Festiwal piosenki wakacyjnej.
04. Festiwal piosenki wakacyjnej.
05. Festiwal piosenki wakacyjnej.
05. Festiwal piosenki wakacyjnej.
06. Festiwal piosenki wakacyjnej.
06. Festiwal piosenki wakacyjnej.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6