24 czerwca 2021

Zakończenie Roku

„Znów minął rok bardzo długi lecz szczęśliwy i wspaniały.
Ostatni raz wszystkie dzieci w naszej sali się spotkały…”

 Wreszcie słoneczny, upalny dzień! Tak długo czekaliśmy na prawdziwe lato. Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Po całym roku wytężonej pracy, należy nam się odpoczynek. Mamy upragnione wakacje! Nikt chyba nie zasłużył na nie tak bardzo, jak nasi absolwenci. Dnia 24 czerwca, dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej żegnały przedszkole i Panie. Po wakacjach już tu nie powrócą – rozpoczną nowy etap edukacji. Od września będą już uczniami.

Pięknie ubrani, z uśmiechami na twarzach i potem na czołach powitały zebranych gości. W imieniu społeczności przedszkolnej „zerówkę żegnała grupa starszaków. Absolwenci recytowali wiersze i śpiewali piosenki opowiadając za ich pomocą jak wyglądał ich pobyt w przedszkolu. Niektóre z nich były bardzo wzruszające, inne wesołe, choć wszystkie opowiadały o pożegnaniu.  Pięciolatki także przygotowały krótki występ oraz wręczyły starszym kolegom upominki. Na koniec zerówka zatańczyła z kolorowymi pomponami do piosenki „Happiness” A. Jordan.Wyszło super?

Zwieńczeniem naszej pożegnalnej uroczystości było wręczenie dyplomów, książek  oraz pamiątkowe zdjęcia. Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!

 

01. Pożegnanie zerówki.
01. Pożegnanie zerówki.
02. Dziewczynka i chłopiec śpiewają piosenkę.
02. Dziewczynka i chłopiec śpiewają piosenkę.
03. Chłopiec recytuje wiersz.
03. Chłopiec recytuje wiersz.
04. Pożegnanie zerówki.
04. Pożegnanie zerówki.
05. Pożegnanie zerówki.
05. Pożegnanie zerówki.
06. Grupa starszaków żegna starszych kolegów.
06. Grupa starszaków żegna starszych kolegów.
07. Dzieci 5 - letnie wręczają prezenty zerówkowiczom.
07. Dzieci 5 - letnie wręczają prezenty zerówkowiczom.
08. Dziewczynka wręcza prezenty starszym koleżankom.
08. Dziewczynka wręcza prezenty starszym koleżankom.
09. Dziewczynka z dyplomem.
09. Dziewczynka z dyplomem.
10. Zdjęcie grupowe grupy 6 - latków.
10. Zdjęcie grupowe grupy 6 - latków.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10