31 maja - 1 czerwca 2023

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

W tym roku, w naszym przedszkolu jego obchody rozpoczęliśmy już 31maja, kiedy to do grupy maluszków zawitał miły gość - miś panda. Były tańce, zabawy z chustą, puszczanie baniek mydlanych oraz balonikowe zwierzątka.

Starsze grupy natomiast w dniu 1 czerwca udały się do teatru Maska na spektakl „Księga dżungli”.W trakcie spektaklu dzieci miały możliwość zobaczyć efekty specjalne takie jak dźwiękowe, świetlne czy wizualne np. mgła, dowiedziały się również, kim jest pan dźwiękowiec i oświetleniowiec i gdzie są ukryte ich kabiny. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia zjedliśmy pyszne lody.

Dzień Dziecka 01.
Dzień Dziecka 02.