15 kwietnia 2020

Rodzinny Konkurs Fotograficzny „Żywe Obrazy”

 

 

Wykorzystując okres kwarantanny, podczas którego dzieci pozostają w domach i pracują z nauczycielami on-line, nasze przedszkole zorganizowało Rodzinny Konkurs Fotograficzny „Żywe Obrazy”, który w głównej mierze miał nawiązywać do obchodów Światowego Dnia Sztuki, przypadającego na dzień 15 kwietnia. Każdy, kto chciał wziąć w nim udział musiał wykonać fotografię odtwarzającą jedno z wybranych dzieł wielkich mistrzów malarstwa.

Celem konkursu było upowszechnianie dzieł malarskich wśród dzieci, rozwijanie wrażliwości artystycznej i twórczej wyobraźni, jak również rozwijanie wśród dzieci i rodziców zmysłu kreatywności oraz odczuwanie radości, zadowolenia i satysfakcji z własnej twórczości i możliwości jej eksponowania dla szerszego grona widzów.

Do konkursu przystąpiło 9 osób, które wykazały się kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu swoich fotografii.

Dla autorów wszystkich prac przewidziane są nagrody, które zostaną wręczone po powrocie do przedszkola.

Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wspaniałych fotografii.

 

zywe-obrazy-w-przedszkolu-20-01
zywe-obrazy-w-przedszkolu-20-02
zywe-obrazy-w-przedszkolu-20-03
zywe-obrazy-w-przedszkolu-20-04
zywe-obrazy-w-przedszkolu-20-05
zywe-obrazy-w-przedszkolu-20-06
zywe-obrazy-w-przedszkolu-20-07
zywe-obrazy-w-przedszkolu-20-08
zywe-obrazy-w-przedszkolu-20-09
zywe-obrazy-w-przedszkolu-20-10
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10