26 maja 2022

Dzień Mamy i Taty 2022

Jak co roku, 26 maja świętujemy Dzień Matki, miesiąc później - 23 czerwca - obchodzimy Dzień Ojca. My połączyliśmy te święta, aby uczcić i świętować je razem: Dzień Mamy i Taty, Wspólne Święto Naszych Rodziców!

Jak zawsze w przedszkolu staramy się uczcić te dni w sposób bardzo wyjątkowy, bo też wyjątkowe są to osoby. Dla Każdego dziecka, to jego Mama jest najpiękniejsza, najmądrzejsza i najbardziej kochana, a Tatuś to ten, który jest najsilniejszy, wszystko potrafi i zawsze służy pomocą.

W tym roku, tradycyjnie każda grupa zaprezentowała wspaniałe, wypełnione okolicznościowymi wierszami i piosenkami, programy artystyczne. Własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki i upominki,  wyraziły miłość, wdzięczność i szacunek, jakimi dzieci darzą swoich ukochanych rodziców. Chcemy również przekazać Wam najcudowniejsze życzenia: zdrowia, tylko słonecznych dni i spełnienia wszystkich marzeń. 

 

01. Dzień Mamy i Taty.
01. Dzień Mamy i Taty.
02. Dzień Mamy i Taty.
02. Dzień Mamy i Taty.
03. Dzień Mamy i Taty, grupa I.
03. Dzień Mamy i Taty, grupa I.
04. Dzień Mamy i Taty, grupa II.
04. Dzień Mamy i Taty, grupa II.
05. Dzień Mamy i Taty, grupa III.
05. Dzień Mamy i Taty, grupa III.
06. Dzień Mamy i Taty - grupa IV.
06. Dzień Mamy i Taty - grupa IV.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6