28 stycznia 2022

dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,

dobry humor każdy ma!”

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim
dla naszych milusińskich. W naszym przedszkolu również odbył się bal kostiumowy, podczas którego bawiliśmy się przy przebojach z dziecięcego repertuaru oraz muzyce tanecznej. Niezliczone księżniczki i wróżki, towarzyszący im kowboje, motylki, kotki, policjanci, Spongebob, pieski z Psiego Patrolu oraz Batman ze Spidermanem wirowali wesoło wśród serpentyn i kolorowych baloników. Po między przerwami w muzyce odbyły się różne konkursy z nagrodami. Wybieraliśmy także Króla i Królową balu. I choć każda grupa bawiła się  w swojej sali ze względu na pandemię - zabawa była wspaniała. Zrobiliśmy też krótką przerwę na słodki poczęstunek oraz soczek, by nabrać sił do dalszych pląsów. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, pomimo chwilowego zmęczenia.

01. Bal karnawałowy.
02. Bal karnawałowy.