6 grudnia 2021

Wizyta Mikołaja

Siedzę cichuteńko
patrzę na okienko
poruszyły się zasłonki!
chyba już go widzę!
chyba już go słyszę, zabrzęczały
jego sanek dzwonki
Dzyń. Dzyń. Dzyń
Mikołaju Święty
Dzyń. Dzyń, Dzyń
przynieś nam prezenty

W poniedziałek 6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość święty Mikołaj. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały cały rok. Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszej placówki. Wszystkie przedszkolaki  bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami, a w nich – dla każdego coś dobrego. Cieszymy się, że  Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

Dziękujemy Mikołaju !

 

01. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
01. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
02. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
02. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
03. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
03. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
04. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
04. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
05. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
05. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
06. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
06. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
07. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
07. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
08. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
08. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
09. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
09. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
10. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
10. Wizyta Mikołaja w przedszkolu.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10