16 grudnia 2016

Znikaj tremo!

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych przy Zespole Szkół Nr 7 w Rzeszowie zaprosili przedszkolaki z rzeszowskich przedszkoli do wzięcia udziału w I Przeglądzie Kolęd i Pastorałek  pod nazwą  „Wyśpiewajmy Święta”.

Celem przeglądu było przede wszystkim kultywowanie tradycji śpiewania najpiękniejszych utworów świątecznych, rozbudzanie talentów wokalno – instrumentalnych oraz integrowanie dzieci z  przedszkoli w mieście Rzeszowie.

Do udziału w owym przeglądzie zgłosiło się wielu uczestników dlatego organizatorzy byli zmuszeni podzielić go na dwie części.

Reprezentantkami naszej społeczności przedszkolnej były Nadia Rz. grupa III oraz Alicja G. grupa IV. Dziewczynki zaśpiewały pastorałkę pt.: „Idę do Ciebie mały Jezusku”.

Dziewczynki śpiewały jako ostatnie, zamykając pierwszą część przeglądu. Taka sytuacja jest niezwykle stresująca, bo każdy z wcześniejszych występów był piękny.

Choć trema towarzyszyła im niemal cały czas – zadziałała motywująco. Wchodząc na scenę przepięknie zaprezentowały się przed liczną widownią pokonując lęk i obawę.
            Serdecznie gratulujemy udanego występu i życzymy dalszych sukcesów!