22 września 2021

Indywidualne Mistrzostwa w LA

Uczniowie naszej szkoły klas V i VI brali udział w Indywidualnych Mistrzostwach w LA na stadionie Resovii i chociaż pogoda nas nie rozpieszczała to wszyscy się dobrze bawili i dali z siebie wszystko. Najlepiej wypadł Ksawery w rzucie piłeczką palantową z wynikiem 38m zdobył II miejsce kwalifikując się do zawodów wojewódzkich w tej konkurencji. Trzymajcie kciuki za dobry wynik!!! Powodzenia.

01. Indywidualne Mistrzostwa w LA
01. Indywidualne Mistrzostwa w LA
02. Indywidualne Mistrzostwa w LA
02. Indywidualne Mistrzostwa w LA
03. Indywidualne Mistrzostwa w LA
03. Indywidualne Mistrzostwa w LA
04. Indywidualne Mistrzostwa w LA
04. Indywidualne Mistrzostwa w LA
05. Indywidualne Mistrzostwa w LA
05. Indywidualne Mistrzostwa w LA
06. Indywidualne Mistrzostwa w LA
06. Indywidualne Mistrzostwa w LA
07. Indywidualne Mistrzostwa w LA
07. Indywidualne Mistrzostwa w LA
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7