3 maja 2021

Urodziny Konstytucji

Projekt edukacyjny „Urodziny Konstytucji” realizowany był przez uczniów klas V-VIII SP nr 19 w Rzeszowie.

3 maja to dzień, w którym świętujemy uchwalenie pierwszej polskiej konstytucji. W tym roku minęło już 230 lat od tego wydarzenia. Wspólnie z uczniami z klas V-VIII postanowiliśmy uczcić ten fakt w sposób szczególny – organizując URODZINY KONSTYTUCJI.

Jak urodziny, to oczywiście nie mogło zabraknąć urodzinowego ciasta. W wielu domach zapachniało wspaniałymi wypiekami. Niektórzy uczniowie przygotowywali je samodzielnie, ale większość korzystała z pomocy rodziców. Wszystkie ciasta były ozdobione odpowiednio do uroczystości i wyglądały przepięknie. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w projekt. Dzięki temu całe rodziny mogły wziąć udział w urodzinach Konstytucji 3 maja. Było na pewno smacznie!

 

Urodziny Konstytucji 1.
Urodziny Konstytucji 1.
Urodziny Konstytucji 2.
Urodziny Konstytucji 2.
Urodziny Konstytucji 3.
Urodziny Konstytucji 3.
Urodziny Konstytucji 4.
Urodziny Konstytucji 4.
Urodziny Konstytucji 5.
Urodziny Konstytucji 5.
Urodziny Konstytucji 6.
Urodziny Konstytucji 6.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6