11 lutego 2021

Zabawa karnawałowa

Karnawał to czas kuligów, maskarad, pochodów i bali. Tegoroczna zabawa była szczególnie wyczekiwana przez pierwszoklasistów. Nie było wspólnego balu wszystkich uczniów, ale odbyły się małe klasowe prywatki. Dzieci radośnie bawiły się w rytmach przebojów, uczyły się tańca z instruktorami zumby korzystając z nagrań na YouTube. Rywalizowały w tańcach na gazecie, z krzesełkami oraz zabawach z balonami. Tego dnia wszyscy założyli samodzielnie wykonane, kolorowe maseczki karnawałowe. Niektórzy przebrali się za znane postacie z bajek i filmów. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, nikt się nie nudził a czas płynął bardzo szybko.

 

01. Zabawa karnawałowa. Balonowa konkurencja
01. Zabawa karnawałowa. Balonowa konkurencja
02. Zabawa karnawałowa. Zabawa z balonami
02. Zabawa karnawałowa. Zabawa z balonami
03. Zabawa karnawałowa. Grupowa fotografia klasy 1b
03. Zabawa karnawałowa. Grupowa fotografia klasy 1b
04. Zabawa karnawałowa. Goście z Hogwartu
04. Zabawa karnawałowa. Goście z Hogwartu
05. Zabawa karnawałowa. Trudna nauka tańca
05. Zabawa karnawałowa. Trudna nauka tańca
06. Zabawa karnawałowa. Tańce indywidualne
06. Zabawa karnawałowa. Tańce indywidualne
07. Zabawa karnawałowa. Taniec w kole
07. Zabawa karnawałowa. Taniec w kole
08. Zabawa karnawałowa. Wesoło wszystkim
08. Zabawa karnawałowa. Wesoło wszystkim
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8