11 lutego 2020

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Roku Zespołu Szkół Sportowych

Już po raz 14. został rozstrzygnięty Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Roku Zespołu Szkół Sportowych. Podczas uroczystej gali wyróżniającym się zawodnikom zostały wręczone nagrody.  W tym roku miała ona jednak wymiar szczególny, ponieważ po raz pierwszy do grona najlepszych dołączyli uczniowie innych rzeszowskich szkół, którzy swoją pracowitością i wytrwałością w dążeniu do celu zasłużyli na tytuł Sportowca Roku. Wśród nich znalazł się Patryk Cynk, uczeń klasy 3a naszej szkoły. Za swoje sukcesy sportowe otrzymał pamiątkową statuetkę. Gratulujemy!

sportowiec-roku-zespolu-szkol-sportowych-20-01
sportowiec-roku-zespolu-szkol-sportowych-20-01
sportowiec-roku-zespolu-szkol-sportowych-20-02
sportowiec-roku-zespolu-szkol-sportowych-20-02
sportowiec-roku-zespolu-szkol-sportowych-20-03
sportowiec-roku-zespolu-szkol-sportowych-20-03
sportowiec-roku-zespolu-szkol-sportowych-20-04
sportowiec-roku-zespolu-szkol-sportowych-20-04
sportowiec-roku-zespolu-szkol-sportowych-20-05
sportowiec-roku-zespolu-szkol-sportowych-20-05
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5