20 listopada 2019

Spotkanie Opiekunów i Wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas

Przedstawiciele wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas, działającego przy naszej szkole: Anna Felisiak, Wiktoria Goral, Oliwia Chrobak i Małgorzata Lechowicz z klasy 7c z opiekunem panią Joanną Rosół, wzięli udział w spotkaniu Opiekunów i Wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas”.

Na spotkaniu wysłuchaliśmy, inspirujących do dalszej pracy, relacji z działalności Szkolnych Kół Caritas naszej diecezji. Gościem specjalnym był ks. Jakub Bartczak – znany raper i twórca muzyki chrześcijańskiej. Ksiądz Barczak zachęcił nas do stałego i wytrwałego dążenia, aby być świadkami Bożego Miłosierdzia wszędzie tam, gdzie przebywamy. Razem mogliśmy śpiewać i modlić się dziękując Bogu za swoje życie, za wiarę i za rodziców.
Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą a po nim zaproszono nas na mały poczęstunek.

 

 

spotkanie-caritas-19-01
spotkanie-caritas-19-01
spotkanie-caritas-19-02
spotkanie-caritas-19-02
spotkanie-caritas-19-03
spotkanie-caritas-19-03
spotkanie-caritas-19-04
spotkanie-caritas-19-04
Previous Next Play Pause
1 2 3 4