8, 12 i 14 grudnia 2017

Warsztaty plastyczne dla przedszkolaków

W dniach: 8, 12, 14 grudnia 2017r. wychowawcy świetlicy szkolnej przeprowadzili ciekawe warsztaty plastyczne dla przedszkolaków z Przedszkola nr 15 i 16 w Rzeszowie. Dzieci wykonały techniką origami piękne prace plastyczne, poświęcone zbliżającym się Świętom Bożego Narodzenia. Głównym celem zajęć było nie tylko promowanie naszej szkoły wśród przedszkoli, ale także rozwijanie u dzieci wyobraźni, kreatywności, dokładności oraz umiejętności skupienia uwagi. Po zakończonych zajęciach każdy przedszkolak otrzymał zaproszenie do zostania uczniem klasy I w naszej szkole w przyszłym roku szkolnym. Mógł także pochwalić się wykonaną przez siebie piękną pracą plastyczną, która stała się również pamiątką pobytu dziecka w naszej szkole.