13 - 19 maja 2019

 

W ramach projektu Erasmus + ,,Different Education Methods And Techniques In Early School Education” delegacja nauczycieli z ZSP Nr 9 złożyła wizytę w przedszkolu Meb Teb Atasehir Anaokulu w Stambule w Turcji. Nauczyciele z naszej szkoły spotkali się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony tureckich partnerów. Tureckie przedszkolaki przygotowały specjalny program powitalny. W trakcie tego wyjazdu partnerzy z Polski obserwowali i uczestniczyli w zajęciach prowadzonych metodą Technologii Zintegrowanej. Pedagogika Technologii Zintegrowanej bazuje głównie na stosowaniu nowoczesnych technologii podczas prowadzenia zajęć. Wprowadzanie tej metody ma na celu zaznajomić dzieci z nowoczesnymi technologiami oraz nauczyć stosowania ich w życiu codziennym. W ten sposób dzieci będą lepiej posługiwać się różnymi technologiami co ułatwi im stosowanie ich w życiu codziennym.

Po obserwacjach zajęć wszyscy partnerzy spotykali się na sesjach roboczych podczas których analizowali i wyciągali wspólne wnioski z obserwacji, omawiali dobre i złe strony tej metody nauczania oraz sposoby wdrażania pedagogiki w swoich placówkach edukacyjnych. Następnie zespoły wspólnie wybierały aktywności do eksperymentowania tą metodą w ich rodzimych instytucjach.

Wyjazd do Turcji był ostatnim wyjazdem podsumowującym pracę w projekcie.

Podczas trwania projektu nasi nauczyciele mieli okazję wymienienia dobrych praktyk oraz nawiązania kontaktów zawodowych na płaszczyźnie międzynarodowej. Każdy uczestnik projektu miał również możliwość rozwinięcia swoich umiejętności językowych.

 

 

erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-01
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-01
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-02
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-02
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-03
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-03
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-04
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-04
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-05
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-05
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-06
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-06
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-07
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-07
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-08
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-08
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-09
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-09
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-10
erasmus-+II-wizyta-w-turcji-19-10
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10