WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału
w IV Ogólnopolskim Konkursie „Wielka Liga Czytelników”
dla uczniów szkół podstawowych
w roku szkolnym 2018/2019

wielka ligaKonkurs skierowany jest do uczniów klas 1-8 oraz ich rodziców. Ma on na celu zachęcenie młodego pokolenia do czytania książek oraz skupienia wokół wspólnego czytania dzieci wraz z rodzicami. Misją wydarzenia jest promowanie czytelnictwa jako ciekawej i rozwijającej formy spędzania czasu wolnego. Celem konkursu jest również wyłonienie najlepszych czytelników.

Zdobywaj z nami sprawności czytelnicze, awansuj do kolejnych etapów, wygrywaj nagrody i baw się świetnie!

Nasze działania doceniło m. in. Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polskie Towarzystwo Biblioterapeutyczne, liczne grono przedstawicieli miast i gmin oraz nauczyciele, pedagodzy, bibliotekarze, uczniowie wraz ze swoimi rodzinami. Dołącz i Ty !

Więcej informacji w zakładce KONKURSY  na stronie głównej.