29 stycznia 2021

„JAK CO ROKU W KARNAWALE WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE”.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu niezapomnianych przeżyć i radości.

Podobnie było i w naszym przedszkolu. W dniu 29.01.2021 tradycji stało się za dość. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, damy dworu, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider - Mana, Batmana, Harrego Pottera ... - nie sposób ich wszystkich wymienić.

Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, czy przebojów z dziecięcego repertuaru. Nie zabrakło też ponadczasowych „Kaczuszek”. Wesołą zabawę umilały konkursy organizowane przez wychowawców grup. Dzieci bawiły się tańcząc na gazetach, prezentowały swoje stroje w kolorowym korowodzie oraz popisywały się wyczynami na parkiecie.

W trakcie karnawałowych szaleństw znaleźliśmy chwilkę na soczek oraz słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcie.

01. Wspólne zdjęcie dzieci z grupy I
02. Maluszki tańczą w kółeczku