31 maja 2019

XX Festyn sportowo - rekreacyjny

Tegorocznemu piknikowi rodzinnemu, towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Rodzice wraz ze swoimi pociechami mogli skosztować przepysznej szarlotki oraz gofrów, jak również posilić się sycącym bigosem i ciepłymi hamburgerami, pierogami i tostami.
Wspaniałą atrakcją dla najmłodszych  z całą pewnością były dmuchane zjeżdżalnie i warsztaty z klockami Lego EDUKIDO, natomiast dla starszych przygotowane sportowe rozgrywki. Dla intelektualistów były brydż i symultana szachowa a dla zwolenników ruchu i ekologii lekkie pojazdy elektryczne - ELECTRICAL. Wszyscy obecni mogli podziwiać występy sceniczne naszych wychowanków oraz przybyłych na tę okazję gości. W programie artystycznym zobaczyliśmy:

Prezentację dorobku artystycznego Przedszkola Publicznego Nr 39 i Szkoły Podstawowej Nr 19. Uczestników "Mam talent"
Szkołę Tańca STREET LIFE
Szkołę Tańca AKSEL
Zespół Tancerzy ART DANCE z Rzeszowskiego Domu Kultury
Studio Tańca AIR SWING z Osiedlowego Domu Kultury
Pokaz Zumby
Zespół Tańca Ludowego RZESZOWIANKA
Pokaz Szkoły Chow Gar Kung Fu
Koncert zespołu muzycznego PARADEX

Podczas festynu można było również zasięgnąć fachowej  porady psychologicznej i skorzystać z konsultacji policjanta na temat bezpieczeństwa uczniów. Zaprezentowano też pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Cieszymy się, że festyn się udał, ponieważ w ten słoneczny, ciepły dzień odwiedziło nas bardzo wiele rodzin, którym dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok

 
festyn-19-20
festyn-19-21
festyn-19-22
festyn-19-23
festyn-19-24
festyn-19-25
festyn-19-26
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7